18 Październik 2021 23:07
Menu
Z życia szkoły
Nasi wolontariusze p...
Stefanki 2021
Pożegnanie lata prz...
Wielki człowiek w m...
28.akcja 'Sprzątani...
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
BIP
Menu
Z życia szkoły » Wydarzenia 2015/2016 » Piknik Rodzinny już szósty raz!
Piknik Rodzinny już szósty raz!
Brak obrazkaW sobotę 18 czerwca odbył się coroczny Piknik Rodzinny. To już szósty raz pracownicy szkoły zaprosili dzieci i ich rodziny na integracyjne spotkanie w swobodnej atmosferze, wypełnionej dobrą zabawą.
Organizatorzy zaproponowali gościom dużo artystycznych występów naszych uczniów, zawody sportowe, konkursy z nagrodami, zabawy na dmuchańcach. Nie zabrakło także wolontariuszy oraz mam, dzięki którym po szkolnym boisku krążyło masę umalowanych twarzy. Podczas pikniku wręczone zostały dyplomy i nagrody za udział w konkursach matematyczno-przyrodniczych. Najwięcej nagród zdobyła Magdalena Sobieraj z klasy IVa. Wśród nagrodzonych były tez pary Uczeń+Rodzic - za udział w rodzinnych konkursach.
Mnóstwo emocji wzbudzały liczne występy artystyczne a szczególnie finał konkursu "Mam talent" zorganizowany przez Samorząd Szkolny. Tegoroczny konkurs wygrał Karol Chrabelski (uczeń pierwszej klasy), który zaimponował znajomością flag państwowych z różnych kontynentów. Wyróżnienia uzyskały Maria Skura, Martyna Rzepecka i Jaga Kubiak.
W myśl mądrej zasady, że coś dla ciała, coś dla ducha, na pikniku rodzinnym nie mogło zabraknąć tradycyjnego grilla oraz lodów, pysznych ciast i pachnącej kawy. Nowością było ognisko, w którym można było upiec kiełbaskę.
Bez wątpienia piknik jest świetnym sposobem na wspólną zabawę i integrację środowiska.

Wszystkim przybyłym dziękujemy za wspólną zabawę i już zapraszamy za rok!


Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli organizację naszej imprezy.

Galeria zdjęć
Programy realizowane w naszej szkole