22 Luty 2018 19:11
Czas na finał WOŚP
Sukces naszych siatk...
Jasełka 2017

Nie możesz się zalogować?
Z życia szkoły » Wydarzenia 2017/2018 » Herbatka u Kubusia Puchatka
Herbatka u Kubusia Puchatka
Wszystkich uczestników wspólnego czytania witał nie tylko Kubuś Puchatek ale i pluszowe misie – własność uczniów naszej szkoły. Tradycyjnie już Misie "przybyły" do Trzynastki z okazji obchodzonego w dniu 25 listopada Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia.
Mamy nadzieję, że ten dzień pozostanie w pamięci uczestników spotkania.
Koordynatorami spotkania były p.D.Pawłowska i E.Makowska.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom oraz nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie spotkania.

Programy realizowane w naszej szkole