26 Czerwiec 2019 17:57
Menu
Z życia szkoły
Wyniki ogólnopolski...
Pierwsze koty za płoty
Wiedzą wszystko o ...
Jesteśmy Mistrzami ...
Powiatowy turniej w ...
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Menu
Z życia szkoły » Wydarzenia 2018/2019 » Awans dziewcząt do rozgrywek powiatowych
Awans dziewcząt do rozgrywek powiatowych
28 lutego na hali powiatowej w Pabianicach spotkało się siedem szkół z powiatu pabianickiego, aby walczyć o I miejsce, które da awans tylko jednej drużynie do półfinałów wojewódzkich.
Oprócz trzech drużyn z Pabianic (SP3, SP13 i SP16) przyjechała drużyna dziewcząt z Lutomierska, Dobronia i Piątkowiska oraz utytułowana drużyna z Konstantynowa, która od lat z dużym powodzeniem walczy o I miejsce w województwie (dziewczęta są zawodniczkami klubowymi).
Trafiłyśmy do grupy z SP 16 ( zwyciężczyniami zawodów miejskich), z SP Konstantynów oraz SP Dobroń.
Pierwszy mecz rozegrałyśmy z drużyną z SP 16 i zabrakło szczęścia, a może bardziej koncentracji i zimnej krwi, bo mecz był do wygrania. Przegrałyśmy 13:15 i 14:16. W drugim spotkaniu z zawodniczkami z Konstantynowa nie miałyśmy żadnych szans. Trzeci mecz w grupie z SP Dobroń nasze dziewczęta wygrały 2:0.
Wychodząc z trzeciego miejsca w grupie pozostało nam walczyć o V miejsce. W walce tej spotkałyśmy się z drużyną z Piątkowiska (szkołę tę reprezentowały trzy absolwentki naszej szkoły). Dziewczęta zagrały bardzo mądrze i wygrały to spotkanie plasując się na V miejscu w powiecie.
Szkołę reprezentowały: Sokół Maja, Szanda Justyna, Żmudzińska Anna (8a), Ochęcka Julia, Piwowarczyk Kinga (8b), Krawczyk Joanna, Pietrzykowska Zuzanna, Skrzyńska Marlena, szewc Paulina (8c), Gzik Aleksandra, Skura Maria (7b). Opiekun: p.Renata Szałecka.

BRAWO!!!
Programy realizowane w naszej szkole