26 Luty 2020 01:58
Menu
Z życia szkoły
Noc w szkole
Wyniki Ogólnopolski...
Zimowe szaleństwo
Ratując jednego psa...
Noc o zapachu piernika
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Menu
Z życia szkoły » Wydarzenia 2018/2019 » I miejsce W Turnieju Cheerleaders
I miejsce W Turnieju Cheerleaders
Brak obrazkaW czwartek 28 marca 2019r. w hali przy ul.Św.Jana odbył się V Powiatowy Turniej Sportowo - Taneczny Zespołów Cheerleaders. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły: w skład pierwszego wchodzili najmłodsi uczniowie naszej szkoły tj.dzieci z klasy 1b i uczennica z klasy 2b, a drugi zespół tworzyły dziewczęta z klasy 7b. Turniej cieszył się ogromnym powodzeniem, bo do rywalizacji przystąpiło 21 zespołów.
Nasza młodsza drużyna wspaniale zaprezentowała swój układ, cieszyła oko widzów kolorowymi strojami i wywalczyła wyróżnienie. To był jej pierwszy występ na tak dużej imprezie, gdzie dzieci musiały się zmierzyć między innymi z dziewczętami z klasy gimnastyki artystycznej z SP 8. Pięknie sobie poradziły. Brawo!!!
Bardzo trudne zadanie miały nasze siódmoklasistki, gdyż w ich grupie wiekowej były 2 drużyny ze SP 8 z klas gimnastyki artystycznej i ponad 10 zespołów z całego powiatu. Wyszły na parkiet pewne siebie, czarując uśmiechem i z wielkim wdziękiem zaprezentowały swój układ zdobywając I MIEJSCE!!! Jest to drużyna, która w tym turnieju zdobyła drugi raz złoto, ma też srebrny i brązowy medal. Oto nasze ZŁOTKA: Aleksandra Gzik, Aleksandra Kluch, Jaga Kubiak, Julita Reczyk, Aleksandra Skrzydłowska i Maria Skura.

To zwycięstwo jest szczególnie cenne, gdyż od początku wywalczone samodzielnie przez dziewczęta. Jaga Kubiak opracowała choreografię, dziewczęta wspaniale pracowały zespołowo.

Brawo!!! Dziękujemy Dominice Zięciak, która bardzo wpierała oba zespoły i była duchem opiekuńczym na naszym turnieju. Opiekunem obu zespołów jest p.M.Mettler.
Gorące podziękowania dla rodziców za pomoc w przygotowaniu strojów.


SERDECZNE GRATULACJE DLA OBU ZESPOŁÓW :)!!!
Programy realizowane w naszej szkole