20 Styczeń 2020 09:23
Menu
Z życia szkoły
Noc o zapachu piernika
Trzecie miejsce Trzy...
Wygraliśmy konkurs ...
KAMPANIA WALKI Z GŁ...
My też pomagamy!
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Menu
Z życia szkoły » Wydarzenia 2019/2020 » Nowy rok szkolny rozpoczęty!
Nowy rok szkolny rozpoczęty!
Drodzy uczniowie!

Brak obrazkaMinęły dwa piękne miesiące od chwili gdy ze świadectwami w ręku, z radością rozpoczynaliście wakacje. Mamy nadzieję, że macie mnóstwo związanych z nimi pięknych wspomnień, nawiązanych nowych przyjaźni i wiele pozytywnych odczuć.
Czas jednak biegnie nieubłaganie i oto stoimy dziś u progu nowego roku szkolnego 2019/2020. To czas szczególnie ważny dla ósmoklasistów.
Wszystkich uczniów czeka kolejny rok zdobywania wiedzy. Życzymy, aby był nie tylko ciężką pracą, ale również przyjemnością i zabawą. Mamy nadzieję, że będziecie brać aktywny udział w życiu szkoły, w konkursach, zawodach sportowych, z sukcesami reprezentując Trzynastkę na terenie miasta.

Szczególnie serdecznie witamy pierwszoklasistów, którzy pożegnali w czerwcu ukochane przedszkole i rozpoczynają przygodę za szkołą. Cieszymy się, że jesteście z nami. Życzymy wam dużo sukcesów, radości i uśmiechu, na co dzień.

Oby nasza "Trzynastka" była dla Was drugim domem, w którym spotkacie miłych kolegów i koleżanki oraz wspaniałych nauczycieli.
Dyrekcja i Rada Pedagogiczna


Galeria zdjęć
Programy realizowane w naszej szkole