27 Wrzesień 2020 06:30
Menu
Z życia szkoły
Wyniki konkursu „K...
Wyniki Ogólnopolski...
VIII Ogólnopolski K...
Liga Mistrzów z Trz...
Ogólnopolski Konkur...
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
BIP
Menu
Z życia szkoły » Wydarzenia 2019/2020 » Liga Mistrzów z Trzynastki
Liga Mistrzów z Trzynastki
V Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników” dobiegł końca. 28 maja 2020r. sześcioro naszych uczniów przystąpiło do III etapu konkursu walcząc o tytuł Mistrza Powiatu Pabianickiego. Ich rywalami byli uczniowie z SP 2 w Pabianicach oraz ze szkół podstawowych w Bychlewie i Woli Zaradzyńskiej. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom i uplasowali się w klasie mistrzowskiej lub wicemistrzowskiej w zależności od ilości uzyskanych punktów z testu finałowego.
Mistrzem Powiatu w kategorii klas 5-8 został uczeń naszej szkoły – Jan Wdowiński, natomiast w kategorii klas 1-4 – Iwo Torański z SP nr 2.

Pozostali uczniowie z Trzynastki również spisali się znakomicie. Tytuł I Wicemistrza zdobyło trzech uczniów: Szymon Krawczyk, Szymon Sęk i Arkadiusz Baranowski. Tytuł II Wicemistrza uzyskali: Urszula Wajman oraz Adam Grzegorzewski.

Wielkie gratulacje i podziękowania dla uczestników za ich ogromną wiedzę i zaangażowanie. Podziękowania należą się także Rodzicom, którzy dzielnie wspierali swoje pociechy i motywowali
do czytania.

O popularności Wielkiej Ligi Czytelników niech świadczy fakt, że w tegorocznej edycji wzięło udział 20351 uczniów z całej Polski.
Nad przebiegiem konkursu i jego uczestnikami czuwała Małgorzata Jachowicz.
Programy realizowane w naszej szkole