18 Październik 2021 22:31
Menu
Z życia szkoły
Nasi wolontariusze p...
Stefanki 2021
Pożegnanie lata prz...
Wielki człowiek w m...
28.akcja 'Sprzątani...
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
BIP
Menu
Z życia szkoły » Wydarzenia 2011/2012 » Zwyciężyliśmy!!!
Zwyciężyliśmy!!!
Brak obrazkaXII Rowerowy Rajd o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic i Starosty Powiatu Pabianickiego odbył się w deszczu i wietrze 01.06.2012r. 150 osobowa drużyna reprezentowała naszą szkołę wśród prawie 900 uczestników tegorocznej rowerowej rywalizacji. Tym samym nie było wątpliwości co do tego, kto odbierze puchar z rąk prezydenta miasta. Zwyciężyliśmy w kategorii: Najliczniejsza Drużyna. Okazaliśmy się bezkonkurencyjni, gdyż reprezentacja naszej szkoły stanowiła najbardziej liczną grupę. Było nas tak wielu, że na starcie ustawiono nas w oddzielnym sektorze. Nigdzie indziej nie byliśmy w stanie się zmieścić.
Zdobyliśmy puchar i nowe doświadczenia. Dzięki rajdowi zdaliśmy kolejny sprawdzian. Przede wszystkim z dobrej organizacji i współpracy. Choć stanowiliśmy tak liczną grupę, przemieściliśmy się na start sprawnie i bezkolizyjnie. A na trasie, mimo chwilami padającego z nieba deszczu, panowała wśród nas prawdziwie przyjacielska atmosfera.
Nasz sukces nie miałby miejsca, gdyby nie pomoc rodziców niektórych naszych uczniów. To oni pomagali nam na trasie i pilnowali, byśmy na metę dojechali cali i zdrowi. To dzięki nim i naszym nauczycielom udało nam się dojechać na metę i z radością odebrać zasłużoną nagrodę. Dlatego serdecznie dziękujemy i już planujemy wspólną wyprawę w przyszłym roku. Może znów nam się uda wszystkich zaskoczyć…

Galeria zdjęć
Programy realizowane w naszej szkole