18 Październik 2021 22:22
Menu
Z życia szkoły
Nasi wolontariusze p...
Stefanki 2021
Pożegnanie lata prz...
Wielki człowiek w m...
28.akcja 'Sprzątani...
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
BIP
Menu
Z życia szkoły » Wydarzenia 2011/2012 » Rodzinny Piknik
Rodzinny Piknik
Brak obrazkaJak się bawić, to się bawić!!! 1 czerwca zdobyliśmy puchar, zaś 2 hucznie świętowaliśmy sukces i Dzień Dziecka, bowiem tego dnia odbyła się na terenie naszej szkoły już druga edycja ,, Rodzinnego Pikniku”. W tym roku atrakcji było naprawdę mnóstwo: coś dla ciała, coś dla ducha i coś dla podniebienia.
Imprezę rozpoczęło przedstawienie pt. ,, Brzydkie kaczątko” przygotowane przez panią Monikę Mettler oraz uczniów, rodziców i pracowników naszej szkoły. To była naprawdę prawdziwa uczta dla miłośników teatru, a gry aktorskiej zapewne nie powstydziłby się niejeden zawodowy aktor. Dość powiedzieć, że w oczach widzów co i rusz kręciły się łzy: raz radości, raz wzruszenia. Czy potrzebny lepszy komentarz? Kto nie widział, niech żałuje!
A poza tym przygotowano w tym roku mnóstwo innych atrakcji. Na miłośników gier czekała sala z grami Play Station 3, fani sportu mogli wykazać się swoimi umiejętnościami podczas sportowej rywalizacji przygotowanej dla dzieciaków i ich rodzin przez nauczycieli wychowania fizycznego.
Pabianiccy harcerze prowadzili z dziećmi pląsy, zaś szkolny samorząd i wychowawcy klas wraz z uczniami przygotowali ekologiczny pokaz mody. Chodzą słuchy, że jeden uczeń z naszej szkoły rozpocznie karierę w modelingu. Podobno dom mody Versace z Wenecji próbuje nawiązać z nim kontakt. Trzymamy kciuki!
Na boisku szkolnym czekała na dzieciaki też trampolina, a w szkole trambambule, na których dzieciaki ćwiczyły prawie jak nasza narodowa kadra pod okiem Franciszka Smudy na zgrupowaniu w Spale. Nie wiadomo, na ile to prawda, ale chodzą już słuchy o wielomilionowych transferach, oczywiście pod warunkiem, że efekty na boisku będą tak samo znaczące, jak te w czasie tych ,, suchych” treningów.
Wśród atrakcji tegorocznego pikniku znalazły się też liczne stoiska, na których można było kupić niedrogi drobiazg lub posmakować pieczonych ziemniaków z gorącą kiełbaską lub chlebka ze smalcem i żurku. A w szkolnej kawiarence nasze panie nauczycielki czekały z prawdziwymi delicjami i kawką, której aromat roznosił się po całej szkole.
Mimo iż pogoda nie bardzo sprzyjała zabawie, to na szczęście nie padało, a radości było w nas tak wiele, że ogrzała nawet największych zmarzlaków. Mamy nadzieję, że wszyscy, którzy odwiedzili nas w sobotę, nie żałowali.
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomogli w organizacji pikniku a nade wszystko głównym organizatorkom p.V.Kocik i p.M.Mettler.
Do zobaczenia za rok!

Galeria zdjęć
Programy realizowane w naszej szkole