24 Listopad 2020 21:37
Menu
Z życia szkoły
V Czytelnicza Sztafe...
Sprzątanie Świata ...
Wybory Mistera Szkoły
Wybory Mistera Szkoły
Wyniki konkursu „K...
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
BIP
Menu
Z życia szkoły » Wydarzenia 2020/2021
Z życia szkoły: Wydarzenia 2020/2021
Wybory Mistera Szkoły
Dnia 30 września 2020 roku, z okazji Dnia Chłopaka odbyły się w naszej szkole wybory Mistera Szkoły zorganizowane przez Samorząd Uczniowski. Dziewczynki bardzo chętnie głosowały na swoich ulubieńców. Zwycięzcami zostali : Michał Bednarek z klasy 8a oraz Szymon Szymański z klasy 2a. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

V Czytelnicza Sztafeta Szkół
W październiku, Międzynarodowym Miesiącu Bibliotek Szkolnych, Biblioteka Pedagogiczna organizuje Czytelniczą Sztafetę Szkół. Tegoroczna V edycja przebiega pod hasłem „Wartości w literaturze i muzyce”. „Trzynastka” przystąpiła do Sztafety we wtorek 6 października. Pozycje, które zostały zaprezentowane uczniom mówiły o takich wartościach jak: przyjaźń, życzliwość, szacunek, tolerancja i akceptacja, zrozumienie innych. Poruszały również trudne sprawy związane z ...

Sprzątanie Świata 2020
Nasza szkoła tradycyjnie już od lat wzięła udział w ogólnoświatowej akcji "Sprzątania Świata", która odbywa się w trzeci weekend września. 13 reprezentowały klasy I B pod opieką p. Doroty Kani, II B pod opieką p. Agnieszki Jarzębowskiej i 8 B pod opieką p. Mileny Krysiak. Pełni zapału uczniowie zaopatrzeni w niezbędne rękawiczki i worki pozbierali śmieci z terenu przy szkole oraz PTC. Akcja przebiegała sprawnie, a w jej trakcie zebrano kilka worków odpadów, głównie plastikowych i szklanych. Celem akcji było nie tylko uporządkowanie lokalnego środowiska naturalnego, lecz także wzbudzenie w uczniach odpowiedzialności za poszanowanie przyrody i zachęcenie ich do codziennego dbania o nią.
Programy realizowane w naszej szkole