21 Lipiec 2018 23:22
Menu
Z życia szkoły
Spotkanie czytelnicze
„Zaczytaj się w P...
Rajd i ... znów oka...
Bądź odpowiedzialn...
Kangur Matematyczny ...
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
RODO
Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

informuję, że: ...więcej
Rządowy program "Dobry Start"
Drodzy Rodzice,
informujemy, że w ramach rządowego programu "Dobry Strat" wszyscy uczniowie rozpoczynający rok szkolny mają prawo do jednorazowego wsparcia w wysokości 300zł. Aby otrzymać wsparcie należy złożyć odpowiedni wniosek.

więcej informacji

W Pabianicach wnioski należy składać w Miejskim Centrum Pomocy Społecznej
XVIII Regionalny Rajd Rowerowy przyniósł nam zwycięstwo!
Brak obrazka9 czerwca 2018 roku odbył się w naszym mieście XVIII Regionalny Rajd Rowerowy w 100-lecie Niepodległej Polski o puchar Prezydenta Miasta Pabianic i Starosty Powiatu Pabianickiego, nad którym patronat objął Marszałek Województwa Łódzkiego.
W tym roku nasza szkoła wraz z Towarzystwem Przyjaciół Pabianic oraz Szkołą Podstawową nr 9 była współorganizatorem tej imprezy.
Już po raz kolejny udało nam się osiągnąć rowerowy ...

więcej i zdjęcia

Autor: E.Makowska
Spotkanie czytelnicze
Brak obrazkaW związku z przypadającym w czerwcu XVII Ogólnopolskim Tygodniem Czytania Dzieciom uczniowie klasy 3a i 2a uczestniczyli w interesującym spotkaniu, które odbyło się w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Św. Jana. Utytułowany sportowiec, mistrz kulturystyki, pan Mariusz Bałaziński czytał dzieciom ciekawe fragmenty opowiadań m.in. o tematyce sportowej, a następnie ...

więcej

Autor: M.Jachowicz
Podziękowania Rady Rodziców
Kolejne edycje naszych corocznych kiermaszów szkolnych (Mikołajkowego oraz Wielkanocnego) mamy już za nami. Rada Rodziców serdecznie dziękuje wszystkim, którzy pomogli zorganizować te przedsięwzięcia. Szczególne podziękowania dla firm i osób prywatnych, które wspierają nasze inicjatywy. A są to:
JUMI- za przekazanie ozdób świątecznych do loterii fantowej http://www.jumi.com.pl/
English Project- za sfinansowanie jednej z nagród głównych w loterii fantowej.
Hurtownia Zabawek DELFI - Pabianice, ul. Grabowa 4 - za ufundowanie nagród w konkursie plastycznym organizowanym przez Radę Rodziców „Wielkanocny Barankowo Kurczakowy Konkurs Plastyczny 2018" .
Kwiaciarnia Orlik- za dofinansowanie i skomponowanie nagrody głównej- pięknej choinki.
Pizzeria La Vega – za dofinansowanie nagród w loterii fantowej w postaci pizzy.
Kino Tomi – za dofinansowanie voucherów do kina.
Ogromne słowa uznania kierujemy do ...

więcej
„Zaczytaj się w Pabianicach”
Brak obrazka„Zaczytaj się w Pabianicach” to hasło odbywającego się co roku w maju happeningu czytelniczego.
W tym roku 23 maja o godzinie 13:00 na placu przed Urzędem Miasta spotkali się uczniowie pabianickich szkół, nauczyciele, bibliotekarze, samorządowcy i przedstawiciele służb mundurowych, by wziąć udział w akcji promującej czytelnictwo w naszym mieście. Było wspólne ...

więcej


Autor: Małgorzata Jachowicz
Rajd i ... znów okazaliśmy się najlepsi!
Brak obrazkaKolejne sobotnie przedpołudnie uczniowie klas VIa i VIb postanowili spędzić na dobrej zabawie i pogłębianiu wiedzy o naszym mieście. 19 maja 2018r. wzięli udział w II Rajdzie Pieszym z cyklu ,,Poznaj z nami nasze miasto”- ,,Ziemia obiecana nad Dobrzynką”. Na trasie rajdu uczniowie mieli do wykonania kilka zadań: test wiedzy o Pabianicach, odgadywanie hasła z użyciem alfabetu Morsa oraz konkurencja sportowa. Zadania te okazały się dla naszych uczniów dość proste, dzięki czemu udało im się w ogólnej klasyfikacji zdobyć najwyższą ilość punktów spośród wszystkich uczestników rajdu. Tym samym drużynowo zajęliśmy I miejsce, a dodatkowo, w klasyfikacji indywidualnej, zwycięstwo odniósł Jakub Kania z VIb, zaś Mateusz Górlaczyk z VIa uplasował się na miejscu drugim.
Brak obrazkaWraz z uczniami rajdowe szlaki przemierzała p.Edyta Makowska.

Gratulujemy sukcesu i czekamy na kolejny rajd, który odbędzie się po wakacjach.

Autor: Edyta Makowska
Bądź odpowiedzialny - nie daj się e-uzależnieniom!
Brak obrazkaPod takim hasłem odbył się tegoroczny konkursie profilaktyczny, w którym udział wzięły prawie wszystkie szkoły podstawowe z Pabianic. Trzynastkę reprezentowali uczniowie z klasy VIIB: Jakub Herbrych, Maks Szymczak i Krzysztof Wroński. W ramach konkursowych zmagań trzeba było wykonać prezentację multimedialną związana z tematem konkursu, wykazać się wiedzą o e-uzależnieniach oraz stoczyć sportową rywalizację z konkurentami.
Ostatecznie Kuba, Maks i Krzysiek stanęli na podium, zajmując trzecie miejsce.

Serdecznie gratulujemy!
Kangur Matematyczny - znamy wyniki!
21 marca po raz kolejny w naszej szkole odbył się konkurs matematyczny - Kangur Matematyczny.
Przystąpiło do niego 46 uczniów naszej szkoły.

Kto był najlepszy? - sprawdź tutaj
"Kolej na szkoły" - nasze laureatki w konkursie
Konkurs plastyczny "KOLEJ NA SZKOŁY"' polegał na tym, aby przedstawić pociąg jako ekologiczny środek transportu. Był on zorganizowany dla uczniów szkół podstawowych z Sieradza, Zduńskiej Woli, Łasku i Pabianic. Organizatorem konkursu był Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.
Do konkursu przystąpiły uczennice klasy 6B - Aleksandra Szulc i Oliwia Janeczek. Oliwia wykonała makietę z ...

więcej
Dni wolne od zajęć dydaktycznych
Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2017/2018

wykaz


W dodatkowych dniach wolnych nie ma zajęć dydaktycznych.
Szkoła zgodnie z przepisami zapewnia opiekę świetlicową wszystkim potrzebującym uczniom.
Programy realizowane w naszej szkole