22 Maj 2019 01:02
Menu
Z życia szkoły
Pierwsza w kraju, pi...
Awansowaliśmy do ro...
Tośmy sobie poskakali
Najlepsi w konkursie...
,,Poznajemy Ojcowizn...
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych
Od dnia 13 maja czynny jest panel kandydata w rekrutacji elektronicznej do szkoły ponadpodstawowej.


Panel kandydata


Awansowaliśmy do rozgrywek powiatowych
Brak obrazka9.05.2019r. drużyna z Trzynastki wzięła udział w miejskich eliminacjach piłki nożnej chłopców rocznika 2006-2007. W grupie, w pierwszym meczu wygraliśmy z SP 14 - 7:1, w drugim zaś ulegliśmy SP 9 - 1:3.
Awansowaliśmy do półfinału z drugiego miejsca, gdzie czekał zwycięzca gr A - SP 17. Mecz
toczony pod naszym dyktandem zakończył się wygraną naszej drużyny 4-0 i wywalczyliśmy awans do finału, gdzie zmierzyliśmy się z SP 1. Po zaciętym pojedynku, ...

więcej ...
Pierwsza w kraju, pierwszy w województwie
Brak obrazkaWreszcie nadszedł czas, kiedy już oficjalnie możemy potwierdzić kolejny sukces naszych uczniów. W VII OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE CZYTELNICZO-LITERACKO-PLASTYCZNYM organizowanym przez Centrum Edukacji ,, LECTURA” uczniowie klasy VI i VIII zajęli dwa zaszczytne miejsca. Już po raz drugi uczennica klasy VIb Małgorzata Cholewińska zajęła I miejsce w Polsce w kategorii PRACA LITERACKA. Natomiast uczeń klasy VIII b Jakub Herbrych zajął I miejsce w województwie łódzkim w kategorii TEST.
W kolejnej już edycji konkursu wzięli też udział: Magdalena Sobieraj z klasy VIIa, Dominika Zięciak z klasy VII b, Barbara Marzencka, Zazanna Michalska, Maja Binkowska, Justyna Szanda, Anna Żmudzińska oraz Maja Sokół z klasy VIIIa, Marta Pelikan, Krzysztof Wroński i Maksymilian Szymczak z klasy VIII b, a także Agata Napieracz, Zuzanna Pietrzykowska, Mikołaj Olkusz oraz Marlena Skrzyńska z VIII c.

Naszym laureatom oraz wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.
Gratulujemy również nauczycielom przygotowującym uczniów do konkursu p.E.Makowskiej i p.M.Krawczyk.

Tośmy sobie poskakali
Brak obrazka03.04.2019r. uczniowie klas III a oraz VIIa pod opieką wychowawczyń: pani Violetty Kocik oraz Edyty Makowskiej wybrali się do Parku Trampolin Jump Planet w Ksawerowie. Czekało tam na nich ponad 50 trampolin, ścieżka gimnastyczna, ścianka wspinaczkowa, a nawet basen wypełniony po brzegi gąbkami. Na najmocniejszych sportowych trampolinach można się było wzbić na wysokość prawie 6 metrów. Nic więc dziwnego, że niektórzy czuli się prawie tak, jak Tygrysek na swoich sprężynowych szczudłach. Nawet najbardziej oporni i uprzedzeni do aktywności fizycznej dali się ponieść zabawie i wzbić naprawdę wysoko. Zabawy i śmiechu było naprawdę sporo, a wrażenia na długo jeszcze pozostaną w pamięci naszych szkolnych skoczków.

Galeria zdjęć
Konsultacje i zebrania
Serdecznie zapraszamy 14 maja (wtorek) na zebrania rodziców, po których odbędą sie konsultacje.
Rodziców uczniów klas I-III zapraszamy na godz. 16.30. Zebrania dla rodziców uczniów klas IV-VIII rozpoczną się o godzinie 17.00

Konsultacje: od 17.00 klasy I-III
od 17.30 klasy IV-VIII
Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX 2019
Już kolejny raz uczniowie naszej szkoły brali udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX . W kategorii dla klas 7 i 8 laureatem III miejsca został Maksymilian Szymczak z 8b. Pozostałe cztery osoby: Krzysztof Wroński, Jakub Gadawski, Jakub Herbrych i Magdalena Sobieraj uzyskały wyniki plasujące ich poza podium, ale ich średni wynik uzyskamy w tej kategorii wiekowej był na wysokim poziomie.
Serdecznie gratulujemy naszym uczniom i ich nauczycielom.
Nobór do szkół ponadpodstawowych
Drodzy Ósmoklasiści,
przed Wami wybór szkoły ponadpodstawowej. Nabór do szkół w powiecie pabianickim oraz w Łodzi odbywać się będzie w formie rekrutacji elektronicznej.
Już teraz można zapoznać się z ofertami szkół ponadpodstawowych z terenu województwa łódzkiego (link poniżej).


Oferta edukacyjna szkół woj. łódzkiego
Najlepsi w konkursie o ...
Brak obrazkaW Szkole Podstawowej nr 8 odbył się miejski konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych. Trzynastkę reprezentowali Jakub Gadawski z klasy 7a oraz Krzysztof Wroński z klasy 8b. Uczniowie zajęli I miejsce z wynikiem prawie 100% popełniając jedynie minimalny błąd w zapisie wyrazu.
Opiekunem naszej drużyny była p.A.Skowron.


Serdecznie gratulujemy sukcesu i liczymy na powtórkę w przyszłym roku :-)
Programy realizowane w naszej szkole