26 Września 2022 11:41
Menu
Z życia szkoły
Narodowe Czytanie
„Zaczarowany świa...
Wycieczka do Torunia
Wycieczka do Warszawy
Akcja "Żonkile"
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
BIP
XXII Wrześniowy Bieg Przełajowy
Brak obrazka
W dniu 23.09.2022r. odbył się XXII Wrześniowy Bieg Przełajowy. Są to zawody indywidualne i drużynowe szkół z powiatu pabianickiego w kategoriach:
- dzieci (rocznik 2012-13)
- dzieci starszych (rocznik 2010-11)
- młodzieży szkolnej (rocznik 2008-9) oraz szkół średnich
więcej
Poznaj Mistrza – zostań Mistrzem
Brak obrazka
15.09.2022r. odbyły się lekkoatletyczne zawody sportowe pod hasłem „Poznaj Mistrza – zostań Mistrzem”. Uczniowie pabianickich szkół podstawowych, z klas czwartych i piątych (z rocznika 2011 i 2012) rywalizowali na dystansie 60 m i 600 m. Trening poprowadziła znana pabianicka lekkoatletka Kinga Królik. Organizatorem zawodów był klub sportowy UKS Azymut Pabianice oraz SP 3 Pabianice.
więcej
Dzień Kropki
Brak obrazka
15 września, jak co roku, obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kropki - święto inności, kreatywności i rozwijania ukrytego potencjału, bo przecież każdy ma talent, tylko nie zawsze umiemy go odkryć, potrzebujemy kogoś kto ten talent w nas zauważy.
Uczniowie klas 1-3 wykazali się kreatywnością przy tworzeniu prac plastycznych, których tematem przewodnim była kropka. Prace ozdobiły korytarz przy głównym wejściu do szkoły. Starsze klasy brały udział w zajęciach, podczas których wykazywali się kreatywnością. Klasa 5b z wychowawcą ozdobiła wejście do szkoły kropkami w różnych kolorach. Klasa 6b na technice wykonała piękny plakat - rybę z mieniącymi się łuskami.
więcej
Narodowe Czytanie 2022
Brak obrazkaKolejny raz w Trzynastce odbyła się szkolna edycja ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie, nad którą honorowy patronat sprawuje Para Prezydencka RP.
Rok 2022 jest rokiem Romantyzmu Polskiego, ustanowionym przez Sejm RP z okazji obchodzonej dwusetnej rocznicy opublikowania „Ballad i romansów” Adama Mickiewicza. Ten zbiór ballad (wydany w 1822r. w Wilnie) był lekturą tegorocznej 11.edycji Narodowego Czytania. W klasach IV-VIII czytaliśmy ...

więcej
Programy realizowane w naszej szkole