03 Grudzień 2016 01:21
Menu
Z życia szkoły
Herbatka u Kubusia P...
„Artur Siódmiak C...
Spotkanie z pisarką
Święto Niepodległ...
Klasa 2b na koncerci...
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Herbatka u Kubusia Puchatka
Brak obrazka28 listopada w naszej szkole odbyło się niecodzienne spotkanie rodziców i uczniów. Niecodzienne, bo przy ciekawej książce, herbatce i ciasteczku. A wszystko to w ramach akcji ,,Cała Polska czyta dzieciom”. To już drugie takie spotkanie w naszej szkole, które odbywa się pod hasłem ,,Herbatka u Kubusia Puchatka”. Podczas niego rodzice czytali wybrane wcześniej opowiadania.
Czytanie odbywało się w kilku grupach jednocześnie, a całość dopełniały ...

więcej i galeria zdjęć
„Artur Siódmiak CAMP”
Brak obrazka23 listopada grupa naszych uczniów pod opieką p.S.Grzelczyka i p.R.Raźniewskiego udała się do Warszawy na niecodzienne wydarzenie. Tego dnia na Torwarze miała miejsce sportowa impreza „Artur Siódmiak CAMP” - spektakularna lekcja wychowania fizycznego, połączona z próbą ustanowienia rekordu Guinnessa w liczbie osób jednocześnie trenujących piłkę ręczną.
W tej "największej lekcji wf-u" wzięło udział ok. 5000 uczniów oraz znani byli i aktywni sportowcy, m.in. ...

więcej i galeria zdjęć
Drodzy Rodzice!
Jeśli macie w swoim otoczeniu osoby starsze, samotne, schorowane, którym przydałoby się wsparcie, bardzo prosimy o kontakt z katechetką p. Katarzyną Krawczyk – opiekunem Szkolnego Koła Caritas.
Chcielibyśmy dotrzeć do takich osób i na miarę naszych możliwości postarać się im pomóc.
Z góry dziękuję Państwu za wszelkie informacje.
Katarzyna Krawczyk
Spotkanie z pisarką
Brak obrazkaDnia 15 listopada uczniowie klasy IV a pod opieką wychowawczyni Sylwii Muszyńskiej i bibliotekarki Bożeny Biskupskiej uczestniczyli w spotkaniu z pisarką Magdaleną Zarębską. Autorka książek dla dzieci i młodzieży
poprowadziła bardzo ciekawą, interaktywną prezentację przekazując interesujące informacje o bohaterach, inspiracjach i tematach swoich książek. W trakcie były zagadki i zabawy angażujące uczestników do
aktywnego udziału. Na zakończenie ...

więcej i zdjęcia
Święto Niepodległości
Brak obrazka10 listopada odbył się uroczysty apel poświęcony jednemu z najważniejszych świąt państwowych Święta Niepodległości.
Apel wprowadzał w atmosferę wydarzeń poprzedzających datę 11 listopada 1918 roku. Program zaaranżowano tak, by przypomnieć fakty historyczne, przeplatane poezją i muzyką. Przedstawione zostały najważniejsze osoby związane z związane z odzyskaniem przez Polskę niepodległości.
Wszyscy obecni na apelu z dużym zainteresowaniem i w skupieniu uczestniczyli w tej szczególnej lekcji historii. Galowe stroje ...

więcej i Galeria zdjęć
Projekt "Nowoczesny Nauczyciel - Lepszy Uczeń"
Informujemy, że Miasto Pabianice przy współpracy z SP nr 3, SP nr 5 oraz SP nr 13 złożyło do Urzędu Marszałkowskiego wniosek o dofinansowanie projektu konkursowego współfinansowanego ze środków EFS w ramach RPO Województwa Łódzkiego na lata 2014 - 2020.
Projekt nosi tytuł: "Nowoczesny Nauczyciel - Lepszy Uczeń - kompleksowe wsparcie efektywności nauczania w SP 3, SP 5 i SP 13 w Pabianicach".
Zgodnie z ostatnimi zmianami w regulaminie konkursu jego rozstrzygnięcie planowane jest na listopad 2016 r.
Jeśli wniosek znajdzie się na liście do dofinansowania ww. projekt będzie realizowany w naszej placówce w bieżącym roku szkolnym.
Projekt ma na celu ...

więcej
Dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych
Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2016/2017

wykaz


W dodatkowych dniach wolnych nie ma zajęć dydaktycznych.
Szkoła zgodnie z przepisami zapewnia opiekę świetlicową wszystkim potrzebującym uczniom.
Informacje dla nauczycieli ...
... widoczne po zalogowaniu.
Programy realizowane w naszej szkole