20 Wrzesień 2018 18:39
Menu
Z życia szkoły
Nie tylko telefon i ...
,,Szkolny Konkurs Do...
Rodzice dzieciom - B...
Wycieczka Do Kotliny...
Wycieczka klas III a...
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
RODO
Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

informuję, że: ...więcej
Budżet obywatelski - głosowanie!
Szanowni Państwo,
już można głosować na zadania zgłoszone do realizacji w ramach budżetu obywatelskiego 2019.
Nasz projekt Rekreacja po godzinach znajduje się na pozycji nr 06.

Głosowanie odbywać się będzie za pomocą formularza elektronicznego lub tradycyjnego w terminie od 20 września do 3 października 2018 r.

Mieszkańcy zameldowani poza Pabianicami będą mogli zagłosować wyłącznie w tradycyjny sposób - wypełnienie "papierowej"karty do głosowania

Punkty do głosowania znajdują się:
# w Urzędzie Miejskim, ul. Zamkowa 16 (pn., śr., czw. 8:00-16:00, wt. 8:00-17:00, pt. 8:00-15:00)
# w Centrum Seniora, ul. Marii Konopnickiej 39 (pn.-pt. 8:30-18:00).


Liczymy na każdy głos i już serdecznie za niego dziękujemy :-)
Pomoc dla Antosia
Wynik poniedziałkowej akcji zbiórki pieniędzy dla chorego Antosia to 955zł. Tyle zebraliśmy w jeden dzień! Pieniądze zostały wpłacone na konto Antosia poprzez fundację Siepomaga.
Dzięki hojności ludzi dobrej woli w piątek (21.09) chłopczyk pojawi się w klinice w Stanach Zjednoczonych, gdzie rozpocznie specjalistyczne leczenie.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i pracownikom Trzynastki, którzy wsparli akcję finansowo, za piękny gest i niesienie pomocy potrzebującym.
Piękna inicjatywa
Od początku roku szkolnego nie upłynęły jeszcze dwa tygodnie a nasi uczniowie są już niezwykle aktywni.
Ruszyły dwie piękne akcje.
Pierwsza to "Twój miś może zostać ratownikiem". Polega ona na zbiórce pluszaków, które zostaną przekazane funkcjonariuszom policji, straży pożarnej i straży miejskiej. To oni często są pierwsi na miejscach wypadków drogowych, pożarów i innych wydarzeń, które są traumatyczne dla uczestniczących w nich dzieci. Dlatego też zebrane pluszaki zawsze będą jeździł w samochodach funkcjonariuszy, aby w razie potrzeby mogły zostać podarowane najmłodszym. Akcję koordynuje dwoje uczniów z klasy VIIb.
Druga akcja to zbiórka pieniędzy dla bardzo chorego, niespełna rocznego pabianiczanina – Antosia. Aby ocalić wzrok chłopca w jednym oku, musi on przejść leczenie w USA.
Z inicjatywą szkolnej akcji zbiórki funduszy wystąpiły trzy uczennice z klasy VIb. Akcja jest krótkoterminowa - zbieramy pieniądze do poniedziałku. Liczy się każda złotówka. Uzbieraną kwotę wpłacimy na konto Antosia za pomocą portalu Siepomoga.pl

Drodzy wolontariusze! Jesteśmy z was dumni!

Podręczniki i ćwiczenia w roku szkolnym 2018/19
Informujemy, że w roku szkolnym 2018/19 wszyscy uczniowie otrzymają podręczniki (na zasadzie wypożyczenia) oraz ćwiczenia zakupione przez szkołę z dotacji MEN.

Rodzice są zobowiązani do zakupienia jedynie podręczników (i ewentualnie ćwiczeń) do religii zgodnie z wykazem obowiązujących w SP13 podręczników.

Szkolny Zestaw Podręczników
Informacja dla nauczycieli - widoczna po zalogowaniu
Informacja dotyczy dokumentacji szkolnej
Rządowy program "Dobry Start"
Drodzy Rodzice,
informujemy, że w ramach rządowego programu "Dobry Strat" wszyscy uczniowie rozpoczynający rok szkolny mają prawo do jednorazowego wsparcia w wysokości 300zł. Aby otrzymać wsparcie należy złożyć odpowiedni wniosek.

więcej informacji

W Pabianicach wnioski należy składać w Miejskim Centrum Pomocy Społecznej
Programy realizowane w naszej szkole