15 Sierpień 2018 23:20
Menu
Z życia szkoły
Nie tylko telefon i ...
,,Szkolny Konkurs Do...
Rodzice dzieciom - B...
Wycieczka Do Kotliny...
Wycieczka klas III a...
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
RODO
Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

informuję, że: ...więcej
Stypendium szkolne -informacja
Udzielanie świadczeń pomocy materialnej dla uczniów o charakterze socjalnym stanowi zadanie własne gminy, na realizację którego gmina otrzymuje dofinansowanie z budżetu państwa (art. 90r ust. 1 ustawy o systemie oświaty). Ministerstwo Edukacji Narodowej wypełniając zadanie dotyczące udzielania pomocy materialnej dla uczniów w formie stypendiów szkolnych i zasiłków szkolnych opiera się na środkach rezerwy celowej budżetu państwa, która zwiększa środki na pomoc materialną realizowaną przez gminy.
Wysokość stypendium wypłacanego uczniowi ...

informuję, że: ...więcej, terminy, wniosek

Autor: Dorota Pawłowska (pedagog szkolny)
,,Szkolny Konkurs Dobrych Manier”
Brak obrazka20 czerwca 2018r. odbył się w naszej szkole ,,Szkolny Konkurs Dobrych Manier” adresowany do uczniów klas IV- VII. Miał on na celu wskazanie uczniom, jak ważna jest umiejętność prawidłowego zachowania się w różnych sytuacjach, z którymi stykają się zarówno w szkole, jak i poza nią, ale przede wszystkim był okazją do dobrej zabawy oraz integracji zespołów klasowych.
W czasie konkursu uczniowie musieli odpowiedzieć na pytania testowe, które określić można jako ,,savoir- vivre na co dzień”. Następnie przyszedł czas na zadanie manualne, dzięki któremu ...

więcej

Autor: Edyta Makowska
Nie tylko telefon i komputer
Brak obrazkaWbrew powszechnie panującej opinii, że współczesna młodzież potrafi bawić się jedynie przed monitorem komputera czy z telefonem w ręku, 14.06.2018r. odbył się w naszej szkole Szkolny Turniej Gry w Rummikub, którego głównym celem była integracja uczniów klas IV- VI, dobra zabawa, a także wyłonienie szkolnego mistrza tej gry. W turnieju wzięło udział 13 graczy, spośród których najlepszym okazał się Kacper Kaczorowski z klasy VIb.
Rummikub to gra towarzyska, której początki sięgają lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Jest grą...

więcej i galeria zdjęć

Autor: Edyta Makowska
Rządowy program "Dobry Start"
Drodzy Rodzice,
informujemy, że w ramach rządowego programu "Dobry Strat" wszyscy uczniowie rozpoczynający rok szkolny mają prawo do jednorazowego wsparcia w wysokości 300zł. Aby otrzymać wsparcie należy złożyć odpowiedni wniosek.

więcej informacji

W Pabianicach wnioski należy składać w Miejskim Centrum Pomocy Społecznej
Informacje dla nauczycieli ...
... widoczne po zalogowaniu.
Programy realizowane w naszej szkole