20 Listopad 2018 14:43
Menu
Z życia szkoły
Gry korytarzowe
Uczniowie 7b nocowal...
Dzień Niepodległej...
Konkurs "Polska-mój...
Halloween
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Zebrania i konsultacje
Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców uczniów klas IV-VIII na zebrania, które odbędą się 20 listopada o godz. 17.00.
Po zebraniach odbędą się konsultacje (dla Rodziców uczniów klas IV-VIII) - w godz. 18.15 - 19.15.


Gry korytarzowe w Trzynastce
Brak obrazkaOd kilku dni w naszej szkole na długich przerwach I piętro przypomina salon gier. "Gry korytarzowe" to akcja umożliwiająca uczniom granie w gry podczas przerw. Gry i maty można wypożyczać obok sklepiku szkolnego zostawiając w zastaw szkolną legitymację. Akcja cieszy się dużą popularnością wśród uczniów. Pomysłodawcą akcji jest p. M.Jędrzejewska -mama naszych uczniów, wspierana przez Radę Rodziców.
Pani Magdalena organizuje także ...

więcej i galeria zdjęć
Bożonarodzeniowy konkurs
Za oknem jeszcze jesień, ale my już myślimy o zbliżających się świętach. Z tej okazji zapraszamy wszystkie klasy IV-VIII do udziału w szkolnym konkursie na najciekawszy " Ekologiczny, bożonarodzeniowy stroik". Świąteczny stroik wykonujemy z wcześnie zgromadzonych materiałów ekologicznych ( słoma, gałązki, szyszki, korki...) podczas godzin wychowawczych. Gotowe prace będą ozdobą pracowni i zostaną ocenione 5 grudnia.
Wszelkich informacji na temat konkursu udzielają p. Dorota Piech i p. Milena Krysiak. Zapraszamy klasy do wspólnego kreatywnego działania.
Uczniowie 7b nocowali w szkole
Brak obrazka

Było radośnie, wesoło i sportowo. Kalambury, wojna na poduszki, gry zespołowe. Wspólne jedzenie pizzy i przede wszystkim integracja klasy. Rano wspólne śniadanko i miłe wspomnienia.
Opiekunami uczniów były p. Dorota Piech i p. Monika Treichel.

Galeria zdjęć
Kampania Walki z Głodem
Brak obrazka

W ramach działań Polskiego Czerwonego Krzyża, w październiku odbyła się „Kampania Walki z Głodem” – pozyskane fundusze zostały przeznaczone na obiady dla dzieci z rodzin w trudnej sytuacji finansowej. Organizatorem akcji była p. Iwona Piechota. Wspólnie z wychowawcami świetlicy zostały przygotowane dla dzieci pyszne desery (galaretki, naleśniki z konfiturą, czekoladowe babeczki), kolorowe kanapki oraz mini niespodzianki. Dzieci chętnie włączyły się do akcji i dzięki ich zaangażowaniu oraz wsparciu rodziców udało się uzbierać kwotę 188 zł 80 gr.
Serdecznie dziękujemy !

Konkurs historyczny
06 listopada 2018 roku w naszej szkole odbył się konkurs historyczny dotyczący tematyki związanej z odzyskaniem przez Polskę niepodległości. Wzięli w nim udział uczniowie z klas siódmych i ósmych. Musieli się wykazać wiedzą z historii Polski z lat 1795 - 1918. Konkurs składał się z testu wielokrotnego wyboru, pytań otwartych oraz trzeba było napisać wypracowanie. Najlepszy wynik uzyskał Maksymilian Szymczak z klasy 8 b i tym samym zajął I miejsce, II wynik uzyskał Jakub Herbrych również z klasy 8 b, natomiast III miejsce zajęli ex aequo Agata Napieracz z klasy 8 c oraz Jakub Gadawski z klasy 7 a.
Organizator konkursu Paulina Klemżyńska gratuluje zwycięzcom i dziękuje wszystkim, którzy wzięli w nim udział.
Dzień Niepodległej w Trzynastce
Brak obrazka11 listopada 1918 r. przeszedł do historii jako jeden z najważniejszych dni w dziejach naszego kraju i narodu. Wtedy właśnie, po 123 latach niewoli, państwo polskie odrodziło się jako suwerenny, niepodległy kraj.

Co roku z tej okazji odbywa się uroczysty apel przypominający tamte wydarzenia. W tym roku uroczystość była szczególna – uczciliśmy 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.
Apel rozpoczął się odśpiewaniem czterech zwrotek hymnu – w ten sposób włączyliśmy się do akcji ogłoszonej przez MEN „Rekord dla Niepodległej”. To było przepiękne wykonanie Mazurka Dąbrowskiego.
Dzięki trzymającej w napięciu ...

więcej
Konkurs "Polska - mój dom"
Brak obrazkaPiątego i szóstego listopada w klasach I-III odbył się konkurs plastyczny z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Temat konkursu to „Polska – mój dom”.
Wszystkie dzieci wykonały bardzo ciekawe prace dowolną techniką plastyczną.
Wyróżnione prace można obejrzeć w głównym holu szkoły.

Serdecznie gratulujemy ich autorom.
List MEN
List Minister Edukacji Narodowej p. A.Zalewskiej do RodzicówTreść listu

Zmiana terminu konsultacji - klasy IV-VIII
W dniu 6 listopada odbędą się konsultacje tylko dla rodziców uczniów klas I-III.

Rodziców uczniów klas IV-VIII zapraszamy na zebrania w dniu 20 listopada. Po zebraniach odbędą się konsultacje.
W dniu 20 listopada do godz. 17.00 będzie dyżurował intendent.
Programy realizowane w naszej szkole