19 Sierpień 2019 05:59
Menu
Z życia szkoły
Wyniki ogólnopolski...
Pierwsze koty za płoty
Wiedzą wszystko o ...
Jesteśmy Mistrzami ...
Powiatowy turniej w ...
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Egzaminy poprawkowe
Egzaminy poprawkowe odbędą się w następujących terminach:

26 sierpnia - z matematyki - sala 9, godz. 9.00

27 sierpnia - z fizyki - sala 60, godz. 9.00
z biologii - sala 9, godz. 9.00

28 sierpnia - z j.angielskiego - sala 9, godz. 9.00
z chemii - sala 60, godz. 9.00
Nasz Finalista
Brak obrazka
13 czerwca 2019 r. w Kurii Metropolitalnej w Łodzi odbyła się "Gala Konkursowa", podczas której zostały wręczone nagrody i wyróżnienia dla uczniów, którzy wzięli udział w konkursach organizowanych przez Wydział Katechetyczny. Nasz uczeń, Piotr Krawczyk z kl. 4, zajął II miejsce w XIII Archidiecezjalnym Konkursie Biblijnym, z Ewangelii św. Łukasza. Konkurs był adresowany dla dzieci z klas IV - VI, więc nasz uczeń był jednym z najmłodszych uczestników. Tym bardziej cieszymy się jego osiągnięciem! Piotrkowi gratulujemy i życzymy zapału w przygotowaniach do kolejnych konkursów.

Wyniki ogólnopolskiego konkursu z j.polskiego
Brak obrazkaUczniowie klas ósmych wzięli udział w kolejnym już w tym roku szkolnym konkursie z języka polskiego. Jego organizatorem była firma edukacyjna Olimp School. Celem konkursu było przede wszystkim stworzenie uczniom możliwości sprawdzenia swoich umiejętności, kształtowanie współzawodnictwa, a także podniesienie ich samooceny. Opiekunem wszystkich biorących udział w konkursie uczniów jest pani Małgorzata Krawczyk.
W konkursie wiedzy z języka polskiego wzięło udział dwadzieścioro uczniów klas ósmych.
Najlepszy wynik i 7. miejsce w Polsce uzyskał Krzysztof Wroński z klasy VIII b. Tuż za nim, na 8. miejscu, uplasował się Jakub Herbrych z VIIIb.
W konkursie wzięli też udział ...

więcej ...
Pierwsze koty za płoty
Właściwie to śmiało można powiedzieć, iż po raz kolejny w tym roku uczennica klasy VIb Małgorzata Cholewińska odniosła sukces. Wystartowała bowiem w III edycji konkursu ogłoszonego przez wydawnictwo Nowa Era ,,Popisz się talentem”. Temat tegorocznej edycji brzmiał ,, O czym marzą dzieci”. Główna nagroda w konkursie to debiut w prawdziwej książce. Wprawdzie Małgosi praca nie znajdzie się w niej, ale zaznaczyć trzeba, iż na konkurs zgłoszonych zostało ponad 1000 prac.
Małgosia jako ...


więcej ...
Najlepsi w powiecie
Brak obrazkaW Szkole Podstawowej nr 3 w Pabianicach 16 maja 2019 r. odbył się konkurs powiatowy pod hasłem 15 lat Polski w Unii Europejskiej. Współorganizatorem oraz fundatorem nagród był starosta powiatu pabianickiego Pan Krzysztof Habura. Nagrody dla zwycięzców konkursu ufundował również senator RP Pan Maciej Łuczak.
Konkurs był adresowany do uczniów klas 8 szkoły podstawowej. Uczniowie biorący udział w konkursie musieli wykazać się znajomością geografii i historii Polski, najważniejszych zabytków kultury polskiej i europejskiej, wkładem polskiej kultury do ...


więcej ...
Wyniki szkolnego konkursu międzyprzedmiotowego „Storyjumper”
Brak obrazka
Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu międzyprzedmiotowego „Storyjumper – moja elektroniczna książka”. Ze względu na wysoki poziom nadesłanych prac Komisja Konkursowa miała niełatwe zadanie. Po długich dyskusjach i naradach zdecydowała wyróżnić i nagrodzić następujące prace. W kategorii:

Klas IV – Piotra Krawczyka

Klas VII – Klaudię Michalak, Magdalenę Sobieraj

Klas VIII – Maję Binkowską, Martę Pelikan, Marlenę Skrzyńską

Wszystkim uczestnikom ...

więcej i prace
Koniec roku szkolnego - 19 czerwca.
Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski podpisał dziś rozporządzenie w sprawie organizacji roku szkolnego. Zgodnie z tym, uczniowie odbiorą świadectwa w środę 19 czerwca. To będzie ostatni dzień zajęć dydaktyczno-wychowawczych w tym roku szkolnym.
Jesteśmy Mistrzami Powiatu
Brak obrazkaTrzynastka została mistrzem powiatu w kat.chłopców oraz wicemistrzem w kategorii dziewcząt w Igrzyskach dzieci powiatu pabianickiego w czwórboju lekkoatletycznym w dnu 17.05.2019 r. Czwórbój czyli: bieg na dystansie 600/1000m, skok w dal z rozbiegu, rzut piłką palantową i bieg na dystansie 60 m.
Obie drużyny wywalczyły awans do półfinału wojewódzkiego w Aleksandrowie Łódzkim, w którym to chłopcy zajęli trzecie miejsce, a dziewczęta czwarte.

Skład drużyny dziewcząt:Burzyńska Zuzanna, Kubiak Jaga, Osińska Vanessa, Peska Aleksandra, Sobczak Nikola, Strzelczyk Maja, Adamczewska Eliza, Birmbaum Wiktoria
Skład drużyny chłopców :Durma Jerzy, Gramsz Miłosz, Lis Dominik, Mielczarek Miłosz, Peć Bartłomiej, Skiba Julian, Wolski Igor.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Powiatowy turniej w piłkę nożną
Brak obrazkaW poniedziałek, 13.05 uczestniczyliśmy w drugim etapie turnieju piłki nożnej chłopców z rocznika 2006 i młodszych - etap powiatowy. W turnieju wzięło udział 7 drużyn podzielonych na dwie grupy. Trafiliśmy na SP Piątkowisko - wygrana 3:2 oraz SP Dłutów - wygrana 2:0. W półfinale przyszło nam się zmierzyć z SP 5 Konstantynów Łódzki - niestety przegrywamy 2:0 po słabej grze w pierwszej połowie, i braku skuteczności w drugiej połowie, m.in. nietrafiony rzut karny.
W meczu o trzecie miejsce ponownie spotykamy się z SP Dłutów - wygrana 5:1. Ostatecznie kończymy zawody powiatowe na 3. miejscu.

Naszą szkołę reprezentowali:
Michał Kaczorowski, Julian Skiba, Michał Bednarek, Dominik Lis,
Bartłomiej Peć, Miłosz Mielczarek, Wiktor Redzynia, Filip Myczka, Jerzy
Durma i Oliwer Grabowski
.
Opiekunem drużyny jest p.Rafał Raźniewski
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych
Od dnia 13 maja czynny jest panel kandydata w rekrutacji elektronicznej do szkoły ponadpodstawowej.


Panel kandydata


Programy realizowane w naszej szkole