15 Październik 2018 17:13
Menu
Z życia szkoły
Gratulacje dla Mistr...
Klasa 1b i 2b na spo...
Klasa 1b w Muzeum Mi...
Rajd "Poznaj z nami ...
V Czytelnicza Gra Mi...
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Szkolny konkurs fotograficzny
Brak obrazkaSerdecznie zapraszamy każdego ucznia z klas VI-VIII, który lubi robić zdjęcia do udziału w szkolnym konkursie fotograficznym "Zjawiska fizyczne w obiektywie".
Do uczestnictwa w konkursie wystarczy aparat fotograficzny i ciekawe spojrzenie na przyrodę.
Konkurs trwa od 15 października do 6 listopada 2018r.


szczegóły konkursu


Organizatorami konkursu są nauczyciele przedmiotów przyrodniczych.
BO 2018
Zakończyło się głosowanie na projekty zgłoszone do BO 2018. Niestety nasz projekt był poza pierwszą piątką i tym samym nie będzie realizowany. Szkoda, że zabrakło nam głosów, że tak wielu rodziców nie wsparło naszych starań o stworzenie dzieciom przyjemnego miejsca do rekreacji.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli poświęcić swój czas i oddać głos na nasze zadanie. Cieszymy się, że jest grupa ludzi na których możemy liczyć.

Dziękujemy!

Gratulacje dla Mistrzów Świata!!!
Brak obrazkaWszyscy jesteśmy dumni z sukcesu naszych siatkarzy na Mistrzostwach Świata. Klasa 1b postanowiła uczcić złotych medalistów transparentami i biało- czerwonymi flagami.

DZIĘKUJEMY:)!!!
V Czytelnicza Gra Miejska
Brak obrazka100 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości była tematem przewodnim tegorocznej Czytelniczej Gry Miejskiej, która odbyła się 28 września w Parku im. J. Słowackiego w Pabianicach. Rywalizowało ze sobą 10 dwuosobowych drużyn ze szkół podstawowych powiatu pabianickiego. Uczestnicy przebrani byli w stroje nawiązujące do tematu gry i pięknie prezentowali się na tle jesiennych barw parku. Naszą szkołę reprezentowali: Michał Skura i Antoni Pokrywka z kl. 6b pod opieką pani Edyty Makowskiej.
Głównym organizatorem Gry była Biblioteka Pedagogiczna w Pabianicach oraz Sieć Bibliotekarzy Szkolnych.
Z ramienia naszej szkoły organizatorem była p.M.Jachowicz

więcej
Rajd "Poznaj z nami nasze miasto"
Brak obrazka22 września 2018r. uczniowie klasy VIB ( Aleksandra Gzik, Oliwia Janeczek, Jakub Kania, Aleksandra Kluch, Klaudia Michalak, Aleksandra Skrzydłowska i Dominika Zięciak) wraz z opiekunem p. Edytą Makowską wzięli udział już w trzecim w tym roku rajdzie pieszym z cyklu ,, Poznaj z nami nasze miasto”. Tym razem rajd upływał uczestnikom pod hasłem ,, Bitwa o Pabianice 7 września 1939 roku”. Organizatorami rajdu już po raz kolejny był Urząd Miejski w Pabianicach oraz Koło Krajoznawcze PTTK w Pabianicach. Głównym celem rajdu, poza doskonałą zabawą oraz integracją uczestników, było poznanie historii bitwy o nasze miasto w dniu 7 września 1939 roku. Na trasie rajdu odbyły się liczne konkursy dla uczestników. Poza tym mieli oni okazję...

więcej
Nauczyciel na medal - nominacje
Brak obrazkaJuż dwie nasze nauczycielki p.Edyta Makowska oraz p.Sylwia Muszyńska uzyskały nominację do nagrody dla najbardziej cenionych i lubianych nauczycieli w województwie łódzkim w wielkim plebiscycie NAUCZYCIEL NA MEDAL organizowanym wspólnie przez „Dziennik Łódzki” i „Express Ilustrowany”. Nominacja została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców.
Niewątpliwie jest dowodem wielkiego uznania i sympatii.

Serdecznie gratulujemy i liczymy, że w wyniku głosowania nasze Panie uzyskają ten zaszczytny tytuł.

Pierwsze głosowanie odbędzie się w ramach etapu powiatowego w dniach 12 października - 5 listopada.

Informacja dla nauczycieli - widoczna po zalogowaniu
Informacja dotyczy dokumentacji szkolnej
RODO
Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

informuję, że: ...więcej
Programy realizowane w naszej szkole