17 Wrzesień 2019 14:41
Menu
Z życia szkoły
Narodowe Czytanie 2019
Integracyjne spotkanie
Nowy rok szkolny roz...
Wyniki ogólnopolski...
Pierwsze koty za płoty
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Integracyjne spotkanie
Brak obrazka6 września w naszej szkole miało miejsce wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci wielu uczniów. Tego dnia odbyło się bowiem integracyjne spotkanie adresowane zwłaszcza do tych najmłodszych, czyli pierwszaków. Każdy pierwszoklasista otrzymał swojego osobistego "opiekuna" - ósmoklasistę. Jeśli ktoś myśli, że wspólna zabawa pierwszoklasisty i jego kolegi z klasy ósmej nie jest możliwa, uczniowie Trzynastki udowodnili, że nie ma racji. Spotkanie uczniów najmłodszych i najstarszych klas pokazało, że nie istnieją bariery wiekowe, a dobrze bawić się można z każdym i wszędzie, byle tylko zabrać z sobą dobry humor i odrobinę dystansu do samego siebie. Wspólne ...

więcej i galeria zdjęć
Narodowe Czytanie 2019
Brak obrazkaKolejny raz przystępujemy do ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie, nad którą honorowy patronat sprawuje Para Prezydencka.
W naszej szkole akcja odbędzie się 6 września na 2gl.
W bieżącym roku w klasach IV-VIII czytamy wybraną nowelę z listy Nowel Polskich zaproponowanych przez Prezydenta i jego Małżonkę. Będzie to "Katarynka" lub "Sachem". W klasach I-III lekturę do czytania wybrali wychowawcy klas.

Nasz udział w akcji zarejestrowaliśmy na stronie www.prezydent.pl.

Galeria zdjęć z akcji
Programy realizowane w naszej szkole