26 Sierpień 2016 19:21
Menu
Z życia szkoły
Piknik Rodzinny już...
Wycieczka edukacyjno...
W chmurach, w wodzie...
XVI Rajd o Puchar Pr...
Szóstoklasiści na ...
Dla uczniów od nauczycieli
WebQuest - Wynalazki
WebQuest - Narkotyki, dopalacze - życia wypalacze!
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Zapytanie ofertowe
Szkoła Podstawowa nr 13 im. S.Sempołowskiej w Pabianicach zaprasza do złożenia oferty na wykonanie dokumentacji projektowej na budowę boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 13 w Pabianicach.


Szczegóły w materiałach do pobrania.

zapytanie ofertowe
opis przedmiotu zamówienia
oferta
umowa
mapa
Rozpoczęcie roku szkolnego
Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych uczniów na rozpoczęcie roku szkolnego
br>w dniu1 września o godzinie 9.00.

Uczniów klas pierwszych oraz ich Rodziców, Dziadków zapraszamy na spotkanie w świetlicy szkolnej natomiast uczniowie klas II-VI spotkają się ze swoimi wychowawcami w pracowniach.


Przydział pracowni
Informacje dla nauczycieli ...
... widoczne po zalogowaniu.
Podręczniki w roku szkolnym 2016/17
W zakładce "Do pobrania" znajduje się wykaz podręczników obowiązujący w roku szkolnym 2016/17.

Szkolny Zestaw Podręczników - pobierz
Uwaga Rodzice!
W sekretariacie szkoły można pobierać wnioski na stypendia szkolne.

Wypełnione wnioski wraz z wszelkimi zaświadczeniami należy oddać do sekretariatu lub do pedagoga szkolnego do 10 września 2016r.
Wakacje!!!

Wszystkim uczniom, rodzicom oraz nauczycielom życzymy wesołych,
słonecznych i bezpiecznych wakacji, miłego wypoczynku,
uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.
Pracownikom administracji i obsługi życzymy udanego urlopu!


Dyrekcja
Rodzinny Piknik już szósty raz!
Brak obrazkaW sobotę 18 czerwca odbył się coroczny Piknik Rodzinny. To już szósty raz pracownicy szkoły zaprosili dzieci i ich rodziny na integracyjne spotkanie w swobodnej atmosferze, wypełnionej dobrą zabawą.
Organizatorzy zaproponowali gościom dużo artystycznych występów naszych uczniów, zawody sportowe, konkursy z nagrodami, zabawy na dmuchańcach. Nie zabrakło także wolontariuszy oraz mam, dzięki którym po szkolnym boisku krążyło masę umalowanych twarzy. Podczas pikniku wręczone zostały dyplomy i nagrody za ...

więcej i galeria zdjęć
Te dołki Maksowi nie straszne…
Brak obrazkaChoć koniec roku za pasem, pasmo sukcesów naszych uczniów się nie kończy. Tym razem Maksymilian Marczak z klasy Vb zajął miejsce na podium zdobywając II lokatę w XIII edycji Turnieju Golfowego o Brylant w kategorii brutto juniorów. Zawody rozgrywały się w dn. 11 – 12 czerwca b.r. na polu golfowym A&A w Pabianicach.
Maksowi życzymy wiele satysfakcji z uprawiania tej pięknej dyscypliny sportu i szybkiego obniżania hcp.
Nasi na podium!
Brak obrazkaW V Międzynarodowym Festiwalu Badmintona, który odbył się 11 czerwca w Pabianicach zarówno Adrian Krawczyk jak i Kacper Krawczyk odnieśli sukcesy.
Adrian zajął pierwsze miejsce a Kacper uplasował się tuż za nim stając na drugim stopniu podium.

14 czerwca adrian startując w IV Mitingu Lekkoatletycznym im.Jadwigi Wajsówny udowodnił, że jest najlepszy w rzucie piłeczką palantową.

Serdecznie obu braciom gratulujemy sportowych sukcesów!
Wycieczka edukacyjno - krajoznawcza do Bełchatowa
Dnia 9 czerwca klasy I a i I d odbyły interesującą wycieczkę do Bełchatowa i w jego okolice. Uczniowie odwiedzili interaktywną ekspozycję PGE Giganty Mocy w Miejskim Centrum Kultury. To pierwsza w kraju edukacyjna wystawa, która w przystępny sposób uczy, jak powstaje węgiel brunatny, jak się go wydobywa i przetwarza na energię elektryczną w bełchatowskich "Gigantach", czyli elektrowni i kopalni węgla brunatnego. Ekspozycja w nowoczesny i interaktywny sposób prezentuje, pozornie trudną, tematykę dziedzin naukowych tj. nauki przyrodnicze: geologia, paleontologia i geografia. Taki nowoczesny ...

więcej
XVI Rajd o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic
Brak obrazkaKto nie był, niech żałuje. 04.06.16r., przed południem, przed naszą szkołą zebrała się cała rzesza miłośników jazdy rowerowej, by wspólnie stanąć na starcie XVI już Rajdu Rowerowego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic. Było naprawdę super. Naszą szkołę reprezentowało ponad 120 osób. Byli mali i duzi, młodzi i … nieco starsi, a nawet tacy, którzy musieli na swym malutkim rowerku odpychać się nogami od ziemi. Nie jest łatwo nadążyć za peletonem, gdy ma się zaledwie 3 latka. Trasa rajdu wiodła przez miasto i poza nim. Mimo iż nie udało nam się pokonać silnej konkurencji z SP1 to i tak wszyscy wrócili zadowoleni. Po raz kolejny ...

więcej i galeria zdjęć
Programy realizowane w naszej szkole