26 Września 2022 12:41
Wycieczka do Torunia
Wycieczka do Warszawy
Akcja "Żonkile"

Nie możesz się zalogować?
Dzień Kropki
15 września, jak co roku, obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kropki- święto inności, kreatywności i rozwijania ukrytego potencjału, bo przecież każdy ma talent, tylko nie zawsze umiemy go odkryć, potrzebujemy kogoś kto ten talent w nas zauważy.
Uczniowie klas 1-3 wykazali się kreatywnością przy tworzeniu prac plastycznych, których tematem przewodnim była kropka. Prace ozdobiły korytarz przy głównym wejściu do szkoły. Starsze klasy brały udział w zajęciach, podczas których wykazywali się kreatywnością. Klasa 5b z wychowawcą ozdobiła wejście do szkoły kropkami w różnych kolorach. Klasa 6b na technice wykonała piękny plakat - rybę z mieniącymi się łuskami. Samorząd Uczniowski również włączył się w akcję, zachęcając wszystkich do założenia stroju z akcentem kropki oraz tworząc foto ramkę, z którą chętni uczniowie podczas przerwy mogli zrobić sobie zdjęcie.
Dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej wykonały prace plastyczne z akcentem kropki oraz nauczyły się piosenki pt. " Kropka".
Dziękujemy wszystkim uczniom i zachęcamy do udziału w kolejnych akcjach!! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Programy realizowane w naszej szkole