14 Grudzień 2019 11:07
Menu
Z życia szkoły
Noc o zapachu piernika
Trzecie miejsce Trzy...
Wygraliśmy konkurs ...
KAMPANIA WALKI Z GŁ...
My też pomagamy!
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Rada pedagogiczna
Brak obrazka

Grono pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 13 w roku szkolnym 2019/20 liczy 38 osób.
Zdjęcie obok przedstawia skład Rady na dzień 14 października 2016r.


Poniżej zamieszczona została lista nauczycieli wraz z kontaktowymi adresami e-mail.
Anna Krauzowicz
dyrektor, nauczyciel matematyki
email
akrauzowicz@sp13pabianice.pl
Bożena Hańczewska
wicedyrektor,
nauczyciel fizyki
email
bhanczewska@sp13pabianice.pl
Dorota Pawłowska
pedagog
email
dpawlowska@sp13pabianice.pl
Małgorzata Krawczyk
nauczyciel j.polskiego
email
mkrawczyk@sp13pabianice.pl
Edyta Makowska
nauczyciel j.polskiego
email
emakowska@sp13pabianice.pl
Renata Goszcz
nauczyciel j.polskiego
email
rgoszcz@sp13pabianice.pl
Paulina Klemżyńska
nauczyciel historii
email
pklemzynska@sp13pabianice.pl
Jolanta Marczuk
nauczyciel wiedzy o społeczeństwie
email
jmarczuk@sp13pabianice.pl
Magdalena Maciszewska
nauczyciel j.angielskiego
email
mmaciszewska@sp13pabianice.pl
Sylwia Muszyńska
nauczyciel j.angielskiego
email
smuszynska@sp13pabianice.pl
Katarzyna Cieślińska
nauczyciel j.angielskiego,
wych.świetlicy
email
kcieslinska@sp13pabianice.pl
Agnieszka Skowron
nauczyciel j.niemieckiego
email
askowron@sp13pabianice.pl
Dorota Klimczak
nauczyciel matematyki
email
dklimczak@sp13pabianice.pl
Monika Kubiaczyk
nauczyciel matematyki
email
mkubiaczyk@sp13pabianice.pl
Dorota Tosik
nauczyciel matematyki, chemii
email
dtosik@sp13pabianice.pl
Milena Krysiak
nauczyciel geografii, techniki
email
mkrysiak@sp13pabianice.pl
Marlena Kowalska
nauczyciel biologii, przyrody
email
mkowalska@sp13pabianice.pl
Monika Treichel
nauczyciel informatyki
email
mtreichel@sp13pabianice.pl
Anna Michalak
kierownik świetlicy,
nauczyciel informatyki
email
amichalak@sp13pabianice.pl
Lidia Kwasek
nauczyciel muzyki, plastyki
email
lkwasek@sp13pabianice.pl
Grzegorz Cymerman
nauczyciel edukacji
dla bezpieczeństwa
email
gcymerman@sp13pabianice.pl
Sebastian Grzelczyk
nauczyciel wych.fizycznego
email
sgrzelczyk@sp13pabianice.pl
Renata Szałecka
wych. fizyczne
email
rszalecka@sp13pabianice.pl
Rafał Raźniewski
wych. fizyczne
email
rrazniewski@sp13pabianice.pl
Katarzyna Krawczyk
nauczyciel religii, wdżwr
email
kkrawczyk@sp13pabianice.pl
s. Krystyna
nauczyciel religii
email
skrystyna@sp13pabianice.pl
Jolanta Gałkiewicz
nauczyciel eduk. wczesnoszk.
email
jgalkiewicz@sp13pabianice.pl
Dorota Kania
nauczyciel eduk. wczesnoszk.
email
dkania@sp13pabianice.pl
Renata Marcinkowska
nauczyciel eduk. wczesnoszk.,
logopeda
email:
rmarcinkowska@sp13pabianice.pl
Monika Mettler
nauczyciel eduk. wczesnoszk.
email
mmettler@sp13pabianice.pl
Violetta Kocik
nauczyciel eduk. wczesnoszk.
email
vkocik@sp13pabianice.pl
Agnieszka Jarzębowska
nauczyciel eduk. wczesnoszk.
email
ajarzebowska@sp13pabianice.pl
Iwona Piechota
wych. świetlicy
email
ipiechota@sp13pabianice.pl
Anna Wlazeł
wych.świetlicy
email
awlazel@sp13pabianice.pl
Dorota Wróblewska
wych.świetlicy
email
dwroblewska@sp13pabianice.pl
Monika Gajzler-Kurzawa
wych.świetlicy
email
mgajzler@sp13pabianice.pl
Małgorzata Jachowicz
biblioteka
email
mjachowicz@sp13pabianice.pl
Agata Szymańska
logopeda
email
aszymanska@sp13pabianice.pl
Programy realizowane w naszej szkole