„ASU Game: Laboratorium w Kryzysie” – wyjątkowe warsztaty edukacyjne dla młodzieży w MOK Pabianice
Wydarzenie edukacyjne dla młodzieży już wkrótce w Miejski Ośrodek Kultury w Pabianicach!
Wspólnie z Fundacja Adamed oraz zespołem programu Adamed SmartUP zapraszamy młodzież w wieku 14–18 lat do udziału w wyjątkowych warsztatach edukacyjnych „ASU Game: Laboratorium w Kryzysie”.
30 maja 2026 roku uczestnicy wcielą się w role naukowców pracujących w nowoczesnym centrum badań biotechnologicznych i zmierzą się z dynamiczną grą symulacyjną pełną wyzwań, decyzji i współpracy pod presją czasu.
- Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury w Pabianicach
- Data: 30 maja 2026 r.
Warsztaty odbędą się w dwóch grupach:
- I grupa: 10:00–12:30
- II grupa: 13:00–15:30
Podczas zajęć uczestnicy będą pracować w kilkuosobowych zespołach, podejmując strategiczne decyzje i rozwiązując kryzysowe sytuacje w świecie nowoczesnej biotechnologii. Każdy będzie miał okazję objąć konkretną rolę – lidera, stratega czy analityka.
Warsztaty rozwijają kompetencje przyszłości, takie jak:
- współpraca i komunikacja,
- strategiczne myślenie,
- podejmowanie decyzji pod presją czasu,
- kreatywność i umiejętność działania w zespole.
Gra wykorzystuje nowoczesne elementy interaktywne, m.in. aplikację z kodami QR, karty zasobów oraz możliwość negocjacji i współpracy między drużynami. To połączenie edukacji, emocji i świetnej zabawy w bezpiecznej, moderowanej formule.
Udział w warsztatach jest bezpłatny, jednak obowiązują wcześniejsze zapisy. Liczba miejsc w każdej grupie jest ograniczona.
Zgłoszenia należy przesyłać na adres: sekretariat@mokpabianice.eu
Serdecznie zachęcamy do udziału! To doskonała okazja do zdobycia nowych doświadczeń, rozwijania umiejętności i poznania świata nowoczesnej nauki w angażującej formie.


