Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Konkurs plastyczny dla klas I–III.


W czerwcu w naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny pt. „Piękna Nasza Polska Cała”, skierowany do uczniów klas I–III.

Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań plastycznych, kształtowanie postaw patriotycznych oraz zachęcanie uczniów do twórczego przedstawiania piękna naszego kraju. Wszystkie prace zachwycały pomysłowością, starannością wykonania oraz bogactwem barw.

Spośród wielu zgłoszonych prac jury postanowiło wyróżnić:

• Antoni Kubicki – klasa 1b
• Zuzanna Strzelecka – klasa 2b
• Amelia Kałuzińska – klasa 3b

Laureaci otrzymali vouchery na wybrany seans filmowy ufundowane przez Kino Teatr Tomi.

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym uczniom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Cieszymy się, że tak wielu uczniów z pasją i zaangażowaniem podjęło się artystycznego wyzwania, prezentując swoje talenty i miłość do Ojczyzny.


Plakat konkursu „Piękna Nasza Polska Cała” przedstawiające wyróżnionych uczestników na tle polskich symboli narodowych i motywów artystycznych