Konkurs plastyczny dla klas I–III.
W czerwcu w naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny pt. „Piękna Nasza Polska Cała”, skierowany do uczniów klas I–III.
Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań plastycznych, kształtowanie postaw patriotycznych oraz zachęcanie uczniów do twórczego przedstawiania piękna naszego kraju. Wszystkie prace zachwycały pomysłowością, starannością wykonania oraz bogactwem barw.
Spośród wielu zgłoszonych prac jury postanowiło wyróżnić:
• Antoni Kubicki – klasa 1b
• Zuzanna Strzelecka – klasa 2b
• Amelia Kałuzińska – klasa 3b
Laureaci otrzymali vouchery na wybrany seans filmowy ufundowane przez Kino Teatr Tomi.
Serdecznie gratulujemy wyróżnionym uczniom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Cieszymy się, że tak wielu uczniów z pasją i zaangażowaniem podjęło się artystycznego wyzwania, prezentując swoje talenty i miłość do Ojczyzny.


