14 Grudzień 2017 07:00
Menu
Z życia szkoły
Mikołajkowy Turniej...
Spotkanie z Andrzeje...
Herbatka u Kubusia P...
Wieczór tajemnic i ...
,,Z mitologią za pa...
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Stołówka

Stołówka jest czynna codziennie od 11.30 do 14.00

Menu na tydzień: 11 grudnia - 15 grudnia 2017r.


Poniedziałek Zupa kalafiorowa z warzywami i ziemniakami, pieczywo mieszane, gulasz wieprzowy, kasza gryczana, ogórek kiszony, herbata z cytryną słodzona miodem pszczelim.
ALERGENY: gluten, jaja, mleko, seler, gorczyca, nasiona sezamu.
Wtorek Zupa pieczarkowa z warzywami i makaronem (durum), kotlet mielony, surówka z kapusty pekińskiej i jabłka (kapusta pekińska, jabłko, marchewka, olej rzepakowy, przyprawy), ziemniaki z koperkiem, kompot wieloowocowy.
ALERGENY: gluten, jaja, mleko, seler, nasiona sezamu.
Środa Kapuśniak z kiszonej kapusty z warzywami i ziemniakami, pieczywo mieszane, makaron (durum) z sosem jogurtowo-owocowym, herbata z cytryną słodzona miodem pszczelim.
ALERGENY: gluten, jaja, mleko, seler, nasiona sezamu.
Czwartek Krupnik ryżowy z warzywami, brizol drobiowy, surówka z marchwi, jabłek i rodzynek (marchewka, jabłko, rodzynka, jogurt naturalny, przyprawy), ziemniaki z koperkiem, kompot wieloowocowy.
ALERGENY: gluten, jaja, mleko, seler, dwutlenek siarki i siarczyny.
Piątek Zupa fasolowa z warzywami i ziemniakami, pieczywo mieszane, śledź pod pierzynką (płat śledziowy, cebula, jabłko, śmietana, przyprawy), ziemniaki z koperkiem, herbata z cytryną słodzona miodem pszczelim.
ALERGENY: gluten, skorupiaki, ryby, mleko, seler, nasiona sezamu, mięczaki.

Regulamin

1. Zapisy na obiady przyjmowane są u intendenta.
2. Opłatę za posiłki wnosi się za cały miesiąc z góry do ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, za który opłata jest wnoszona; z wyjątkiem opłaty za miesiąc wrzesień, którą wnosi się do dnia 5 września.
3. W przypadku usprawiedliwionej nieobecności ucznia dokonuje się zwrotu opłaty za niewykorzystany posiłek. Nieobecność ucznia powinna zostać zgłoszona przez rodzica/opiekuna prawnego do godz. 8.30 w danym dniu rozpoczynającym odliczanie zwrotu za nieobecność na obiadach. W przypadku braku zgłoszenia nieobecności opłata nie jest zwracana.
4. Zwrot opłaty stanowiącej iloczyn liczby dni nie korzystania z posiłku i wysokości opłaty za posiłek dokonuje się na koniec miesiąca, w którym przypadały dni nieobecności.
a) w formie odpisu z należności za posiłek w następnym miesiącu
b) w gotówce, w przypadku braku kontynuacji korzystania z posiłków
5. Zasady postępowania opiekuna – organizatora wycieczek w celu zwrotu opłaty za niewykorzystany posiłek przez ucznia uczestniczącego w wycieczce:
a) Obowiązek zgłaszania nieobecności uczniów w celu zwrotu opłaty za niewykorzystany posiłek przez ucznia uczestniczącego w wycieczce spoczywa na wychowawcy klasy lub innym organizatorze wycieczki.
b) Organizator wycieczki całodniowej lub kilkudniowej jest zobowiązany do przekazania listy uczestników wyjazdu do intendenta, na co najmniej 2 dni przed datą wycieczki. Jeśli organizator wycieczki nie zgłosi listy uczniów w określonym wyżej terminie - kwota za niewykorzystany obiad nie będzie odliczana!
c) W przypadku wyjść do kina, teatru, na zawody lub innych krótszych niż całodniowe wycieczki – organizator wyjścia z uczniami ma obowiązek powiadomienia intendenta o ewentualnym spóźnieniu i podaniu ilości spóźnionych na obiad uczniów – w celu przechowania jeśli to możliwe i podania posiłku, dla spóźnionej grupy uczniów.
6. Uczniowie zobowiązani są do przestrzegania Regulaminu i właściwego zachowania się na terenie stołówki.


Na umotywowany, pisemny wniosek rodzica/opiekuna w przypadku:
a) szczególnie utrudnionej sytuacji materialnej rodziny,
b) szczególnie uzasadnionych zdarzeń losowych
możliwe jest zwolnienie z części lub całości opłaty za korzystanie z posiłków przez dyrektora szkoły.
Programy realizowane w naszej szkole