15 Sierpień 2018 23:21
Menu
Z życia szkoły
Nie tylko telefon i ...
,,Szkolny Konkurs Do...
Rodzice dzieciom - B...
Wycieczka Do Kotliny...
Wycieczka klas III a...
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Stołówka

Stołówka jest czynna codziennie od 11.30 do 14.00

Menu na tydzień: 11 czerwca - 15 czerwca 2018r.


Poniedziałek Zupa grochowa z warzywami i ziemniakami, pieczywo mieszane, spaghetti Bolognese z żółtym serem, makaron (durum), herbata z cytryną słodzona miodem pszczelim.
ALERGENY: gluten, mleko, seler, nasiona sezamu.
Wtorek Krupnik ryżowy z warzywami, brizol drobiowy, surówka a`la Coleslaw (kapusta biała, koper, kukurydza, fasola czerwona, olej rzepakowy, przyprawy), ziemniaki z koperkiem, kompot wieloowocowy.
ALERGENY: gluten, jaja, mleko, seler.
Środa Kapuśniak z kiszonej kapusty z warzywami i ziemniakami, pieczywo mieszane, pierogi leniwe z cukrem, herbata z cytryną słodzona miodem pszczelim.
ALERGENY: gluten, jaja, mleko, seler, nasiona sezamu.
Czwartek Lane kluski na rosole z warzywami, pulpet w sosie pomidorowym, makaron (durum), ogórek małosolny, kompot wieloowocowy.
ALERGENY: gluten, jaja, mleko, seler, gorczyca.
Piątek Zalewajka z warzywami i ziemniakami, pieczywo mieszane, paluszki rybne w chrupiącej panierce, surówka z marchewki jabłka (marchewka, jabłko, jogurt naturalny, przyprawy), ziemniaki z koperkiem, kompot wieloowocowy.
ALERGENY: gluten, skorupiaki, jaja, ryby, mleko, seler, nasiona sezamu, mięczaki.

Regulamin

1. Zapisy na obiady przyjmowane są u intendenta.
2. Opłatę za posiłki wnosi się za cały miesiąc z góry do ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, za który opłata jest wnoszona; z wyjątkiem opłaty za miesiąc wrzesień, którą wnosi się do dnia 5 września.
3. W przypadku usprawiedliwionej nieobecności ucznia dokonuje się zwrotu opłaty za niewykorzystany posiłek. Nieobecność ucznia powinna zostać zgłoszona przez rodzica/opiekuna prawnego do godz. 8.30 w danym dniu rozpoczynającym odliczanie zwrotu za nieobecność na obiadach. W przypadku braku zgłoszenia nieobecności opłata nie jest zwracana.
4. Zwrot opłaty stanowiącej iloczyn liczby dni nie korzystania z posiłku i wysokości opłaty za posiłek dokonuje się na koniec miesiąca, w którym przypadały dni nieobecności.
a) w formie odpisu z należności za posiłek w następnym miesiącu
b) w gotówce, w przypadku braku kontynuacji korzystania z posiłków
5. Zasady postępowania opiekuna – organizatora wycieczek w celu zwrotu opłaty za niewykorzystany posiłek przez ucznia uczestniczącego w wycieczce:
a) Obowiązek zgłaszania nieobecności uczniów w celu zwrotu opłaty za niewykorzystany posiłek przez ucznia uczestniczącego w wycieczce spoczywa na wychowawcy klasy lub innym organizatorze wycieczki.
b) Organizator wycieczki całodniowej lub kilkudniowej jest zobowiązany do przekazania listy uczestników wyjazdu do intendenta, na co najmniej 2 dni przed datą wycieczki. Jeśli organizator wycieczki nie zgłosi listy uczniów w określonym wyżej terminie - kwota za niewykorzystany obiad nie będzie odliczana!
c) W przypadku wyjść do kina, teatru, na zawody lub innych krótszych niż całodniowe wycieczki – organizator wyjścia z uczniami ma obowiązek powiadomienia intendenta o ewentualnym spóźnieniu i podaniu ilości spóźnionych na obiad uczniów – w celu przechowania jeśli to możliwe i podania posiłku, dla spóźnionej grupy uczniów.
6. Uczniowie zobowiązani są do przestrzegania Regulaminu i właściwego zachowania się na terenie stołówki.


Na umotywowany, pisemny wniosek rodzica/opiekuna w przypadku:
a) szczególnie utrudnionej sytuacji materialnej rodziny,
b) szczególnie uzasadnionych zdarzeń losowych
możliwe jest zwolnienie z części lub całości opłaty za korzystanie z posiłków przez dyrektora szkoły.
Programy realizowane w naszej szkole