17 Wrzesień 2019 15:12
Menu
Z życia szkoły
Narodowe Czytanie 2019
Integracyjne spotkanie
Nowy rok szkolny roz...
Wyniki ogólnopolski...
Pierwsze koty za płoty
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Stołówka

Stołówka jest czynna codziennie od 11.30 do 14.00

Menu na tydzień: 9 września - 13 września 2019r.


Poniedziałek Zupa koperkowa z warzywami. Spaghetti bolognese z żółtym serem. Kompot wieloowocowy.
ALERGENY: białko, gluten, seler
Wtorek Zupa pomidorowa z warzywami i natką pietruszki. Kotlet schabowy panierowany, mizeria z jogurtem naturalnym. Ziemniaki z koperkiem. Sok owocowy.
ALERGENY: gluten, białko, seler.
Środa Kapuśniak z kapusty kiszonej, Pieczywo mieszane. Ryż z musem jogurtowo – owocowym z borówką. Herbata z miodem i cytryną.
ALERGENY: białko, gluten,, seler, nasiona sezamu
Czwartek Krem z brokuła z groszkiem ptysiowym. Wątróbka drobiowa z cebulką, surówka z buraczków (buraki, jabłko, cebula, przyprawy). Ziemniaki. Kompot wieloowocowy.
ALERGENY: białko, gluten, seler.
Piątek Zupa ogórkowa z ryżem i warzywami, filet rybny z miruny (soute), surówka z kapusty kiszonej (kapusta kiszona, marchew, jabłko, olej rzepakowy, przyprawy). Ziemniaki z koperkiem. Kompot wieloowocowy.
ALERGENY: białko, gluten, jaja, ryby, seler


Kontakt z intendentem: aowsianik@sp13pabianice.pl

Regulamin

1. Zapisy na obiady przyjmowane są u intendenta.
2. Opłatę za posiłki wnosi się za cały miesiąc z góry do ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, za który opłata jest wnoszona; z wyjątkiem opłaty za miesiąc wrzesień, którą wnosi się do dnia 5 września.
3. W przypadku usprawiedliwionej nieobecności ucznia dokonuje się zwrotu opłaty za niewykorzystany posiłek. Nieobecność ucznia powinna zostać zgłoszona przez rodzica/opiekuna prawnego do godz. 8.30 w danym dniu rozpoczynającym odliczanie zwrotu za nieobecność na obiadach. W przypadku braku zgłoszenia nieobecności opłata nie jest zwracana.
4. Zwrot opłaty stanowiącej iloczyn liczby dni nie korzystania z posiłku i wysokości opłaty za posiłek dokonuje się na koniec miesiąca, w którym przypadały dni nieobecności.
a) w formie odpisu z należności za posiłek w następnym miesiącu
b) w gotówce, w przypadku braku kontynuacji korzystania z posiłków
5. Zasady postępowania opiekuna – organizatora wycieczek w celu zwrotu opłaty za niewykorzystany posiłek przez ucznia uczestniczącego w wycieczce:
a) Obowiązek zgłaszania nieobecności uczniów w celu zwrotu opłaty za niewykorzystany posiłek przez ucznia uczestniczącego w wycieczce spoczywa na wychowawcy klasy lub innym organizatorze wycieczki.
b) Organizator wycieczki całodniowej lub kilkudniowej jest zobowiązany do przekazania listy uczestników wyjazdu do intendenta, na co najmniej 2 dni przed datą wycieczki. Jeśli organizator wycieczki nie zgłosi listy uczniów w określonym wyżej terminie - kwota za niewykorzystany obiad nie będzie odliczana!
c) W przypadku wyjść do kina, teatru, na zawody lub innych krótszych niż całodniowe wycieczki – organizator wyjścia z uczniami ma obowiązek powiadomienia intendenta o ewentualnym spóźnieniu i podaniu ilości spóźnionych na obiad uczniów – w celu przechowania jeśli to możliwe i podania posiłku, dla spóźnionej grupy uczniów.
6. Uczniowie zobowiązani są do przestrzegania Regulaminu i właściwego zachowania się na terenie stołówki.


Na umotywowany, pisemny wniosek rodzica/opiekuna w przypadku:
a) szczególnie utrudnionej sytuacji materialnej rodziny,
b) szczególnie uzasadnionych zdarzeń losowych
możliwe jest zwolnienie z części lub całości opłaty za korzystanie z posiłków przez dyrektora szkoły.
Programy realizowane w naszej szkole