21 Maj 2018 01:19
Menu
Z życia szkoły
Dwa pierwsze miejsca...
Rady na odpady
I Rajd Pieszy ,, Poz...
Nasze rady na odpady.
Piątoklasiści chwa...
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Stołówka

Stołówka jest czynna codziennie od 11.30 do 14.00

Menu na tydzień: 14 maja - 18 maja 2018r.


Poniedziałek Barszcz biały z warzywami i ziemniakami, pieczywo mieszane, spaghetti Bolognese z żółtym serem, makaron (durum),herbata z cytryną słodzona miodem pszczelim.
ALERGENY: gluten, mleko, seler, nasiona sezamu.
Wtorek Rosół z warzywami i makaronem (durum), udziec drobiowy opiekany, surówka z marchewki, ananasa i jabłka (marchewka, jabłko, ananas, jogurt naturalny, przyprawy) , ziemniaki z koperkiem, kompot owocowy.
ALERGENY: mleko, seler.
Środa Kapuśniak z kiszonej kapusty z warzywami, pieczywo mieszane, kluski leniwe z cukrem, herbata z cytryną słodzona miodem pszczelim.
ALERGENY: gluten, jaja, mleko, seler, nasiona sezamu.
Czwartek Barszcz ukraiński z warzywami i ziemniakami, gulasz wieprzowy, kasza gryczana, surówka szwedzka (ogórek kiszony, cebula, nać pietruszki, przyprawy), kompot wieloowocowy.
ALERGENY: gluten, mleko, seler, gorczyca.
Piątek Krupnik ryżowy z warzywami, filet rybny w cieście naleśnikowym, surówka z selera i jabłka (seler, jabłko, jogurt naturalny, rodzynka, przyprawy) , ziemniaki z koperkiem, kompot wieloowocowy.
ALERGENY: gluten, skorupiaki, jaja, mleko, seler, mięczaki.

Regulamin

1. Zapisy na obiady przyjmowane są u intendenta.
2. Opłatę za posiłki wnosi się za cały miesiąc z góry do ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, za który opłata jest wnoszona; z wyjątkiem opłaty za miesiąc wrzesień, którą wnosi się do dnia 5 września.
3. W przypadku usprawiedliwionej nieobecności ucznia dokonuje się zwrotu opłaty za niewykorzystany posiłek. Nieobecność ucznia powinna zostać zgłoszona przez rodzica/opiekuna prawnego do godz. 8.30 w danym dniu rozpoczynającym odliczanie zwrotu za nieobecność na obiadach. W przypadku braku zgłoszenia nieobecności opłata nie jest zwracana.
4. Zwrot opłaty stanowiącej iloczyn liczby dni nie korzystania z posiłku i wysokości opłaty za posiłek dokonuje się na koniec miesiąca, w którym przypadały dni nieobecności.
a) w formie odpisu z należności za posiłek w następnym miesiącu
b) w gotówce, w przypadku braku kontynuacji korzystania z posiłków
5. Zasady postępowania opiekuna – organizatora wycieczek w celu zwrotu opłaty za niewykorzystany posiłek przez ucznia uczestniczącego w wycieczce:
a) Obowiązek zgłaszania nieobecności uczniów w celu zwrotu opłaty za niewykorzystany posiłek przez ucznia uczestniczącego w wycieczce spoczywa na wychowawcy klasy lub innym organizatorze wycieczki.
b) Organizator wycieczki całodniowej lub kilkudniowej jest zobowiązany do przekazania listy uczestników wyjazdu do intendenta, na co najmniej 2 dni przed datą wycieczki. Jeśli organizator wycieczki nie zgłosi listy uczniów w określonym wyżej terminie - kwota za niewykorzystany obiad nie będzie odliczana!
c) W przypadku wyjść do kina, teatru, na zawody lub innych krótszych niż całodniowe wycieczki – organizator wyjścia z uczniami ma obowiązek powiadomienia intendenta o ewentualnym spóźnieniu i podaniu ilości spóźnionych na obiad uczniów – w celu przechowania jeśli to możliwe i podania posiłku, dla spóźnionej grupy uczniów.
6. Uczniowie zobowiązani są do przestrzegania Regulaminu i właściwego zachowania się na terenie stołówki.


Na umotywowany, pisemny wniosek rodzica/opiekuna w przypadku:
a) szczególnie utrudnionej sytuacji materialnej rodziny,
b) szczególnie uzasadnionych zdarzeń losowych
możliwe jest zwolnienie z części lub całości opłaty za korzystanie z posiłków przez dyrektora szkoły.
Programy realizowane w naszej szkole