17 Lipiec 2019 01:12
Menu
Z życia szkoły
Wyniki ogólnopolski...
Pierwsze koty za płoty
Wiedzą wszystko o ...
Jesteśmy Mistrzami ...
Powiatowy turniej w ...
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Stołówka

Stołówka jest czynna codziennie od 11.30 do 14.00

Menu na tydzień: 25 marca - 29 marca 2019r.


Poniedziałek Zupa z warzyw kwiatowych z ziemniakami i natką pietruszki. Gulasz mięsny (wieprzowy). Kasza gryczana. Ogórek kiszony. Kompot wieloowocowy.
ALERGENY: gluten, mleko, seler.
Wtorek Krupnik ryżowy z warzywami i natką pietruszki. Filet drobiowy panierowany. Marchewka gotowana. Ziemniaki z koperkiem. Kompot owocowy.
ALERGENY: gluten, mleko, seler.
Środa Kapuśniak z kiszonej kapusty z ziemniakami. Pieczywo mieszane. Makaron z serem, masłem i cynamonem. Owoc: winogrono. Herbata słodzona miodem.
ALERGENY: gluten, mleko, nasiona sezamu, seler.
Czwartek Lane kluski na rosole z natką pietruszki. Pulpeciki mięsne (wieprzowo-drobiowe) w sosie koperkowym. Surówka z kapusty pekińskiej (kapusta pekińska, marchew, jabłko, jogurt naturalny, przyprawy). Ziemniaki z koperkiem. Kompot wieloowocowy.
ALERGENY: gluten, jaja, mleko, seler.
Piątek Zupa ogórkowa z warzywami i ryżem. Ryba miruna w cieście naleśnikowym. Surówka z kiszonej kapusty (kapusta kiszona, marchew, jabłko, oliwa z oliwek, przyprawy). Ziemniaki z koperkiem. Sok owocowy.
ALERGENY: gluten, mleko, mięczaki, ryby, seler.


Kontakt z intendentem: aowsianik@sp13pabianice.pl

Regulamin

1. Zapisy na obiady przyjmowane są u intendenta.
2. Opłatę za posiłki wnosi się za cały miesiąc z góry do ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, za który opłata jest wnoszona; z wyjątkiem opłaty za miesiąc wrzesień, którą wnosi się do dnia 5 września.
3. W przypadku usprawiedliwionej nieobecności ucznia dokonuje się zwrotu opłaty za niewykorzystany posiłek. Nieobecność ucznia powinna zostać zgłoszona przez rodzica/opiekuna prawnego do godz. 8.30 w danym dniu rozpoczynającym odliczanie zwrotu za nieobecność na obiadach. W przypadku braku zgłoszenia nieobecności opłata nie jest zwracana.
4. Zwrot opłaty stanowiącej iloczyn liczby dni nie korzystania z posiłku i wysokości opłaty za posiłek dokonuje się na koniec miesiąca, w którym przypadały dni nieobecności.
a) w formie odpisu z należności za posiłek w następnym miesiącu
b) w gotówce, w przypadku braku kontynuacji korzystania z posiłków
5. Zasady postępowania opiekuna – organizatora wycieczek w celu zwrotu opłaty za niewykorzystany posiłek przez ucznia uczestniczącego w wycieczce:
a) Obowiązek zgłaszania nieobecności uczniów w celu zwrotu opłaty za niewykorzystany posiłek przez ucznia uczestniczącego w wycieczce spoczywa na wychowawcy klasy lub innym organizatorze wycieczki.
b) Organizator wycieczki całodniowej lub kilkudniowej jest zobowiązany do przekazania listy uczestników wyjazdu do intendenta, na co najmniej 2 dni przed datą wycieczki. Jeśli organizator wycieczki nie zgłosi listy uczniów w określonym wyżej terminie - kwota za niewykorzystany obiad nie będzie odliczana!
c) W przypadku wyjść do kina, teatru, na zawody lub innych krótszych niż całodniowe wycieczki – organizator wyjścia z uczniami ma obowiązek powiadomienia intendenta o ewentualnym spóźnieniu i podaniu ilości spóźnionych na obiad uczniów – w celu przechowania jeśli to możliwe i podania posiłku, dla spóźnionej grupy uczniów.
6. Uczniowie zobowiązani są do przestrzegania Regulaminu i właściwego zachowania się na terenie stołówki.


Na umotywowany, pisemny wniosek rodzica/opiekuna w przypadku:
a) szczególnie utrudnionej sytuacji materialnej rodziny,
b) szczególnie uzasadnionych zdarzeń losowych
możliwe jest zwolnienie z części lub całości opłaty za korzystanie z posiłków przez dyrektora szkoły.
Programy realizowane w naszej szkole